אלפא חום - הבית של פתרונות החימום

במשך מספר שנים בהן יזמנו, תכננו ובנינו פרויקטים בתחום הבניה באירופה, תמיד בלטה לפנינו העובדה כי תחום חימום הבית באירופה מפותח באופן משמעותי מהמקובל בישראל.

חימום באמצעות מזגנים, תנורי ספירלה ורדיאטורים נחשבים לשיטות מיושנות בבית אירופאי ממוצע, אשר גילה כי כבר אין סיבה להתפשר על חימום הצורך הרבה חשמל, דורש התקנה מסובכת או מייבש באופן לא נעים את האוויר שבחדר.

כבר לפני מספר שנים, מיד עם כניסת טכנולוגיית הקונווקציה והחימום באינפרא אדום לשוק, פינו השיטות הישנות את מקומן לטובת פאנלי החימום היוקרתיים, המחממים את החלל בדממה מוחלטת, בצריכת חשמל נמוכה משמעותית, בחום נעים ועדין ובעיצוב חדשני ומרשים. אך בישראל, השינוי טרם קרה.

וכך נולד החזון של חברת אלפא חום.

במטרה ברורה להביא לישראל את הבשורות החדשות של עולם החימום האיכותי והמעוצב החלטנו לייבא לארץ את פתרונות החימום המתקדמים והמעוצבים בעולם, מבית המותגים המובילים בתחום.

צוות המומחים שלנו בדק לעומק עשרות מכשירים שונים, עד שהוחלט על מספר המותגים והדגמים המתאימים ביותר לחורפים ולצרכנים בישראל.

מאות בתים ישראליים כבר הצטרפו אל מהפכת החימום של אלפא חום ונהנים מכל היתרונות.

החזון שלנו באלפא חום, הוא להעניק למיליוני ישראלים את האפשרות לחימום בסטנדרט אירופאי, שאינו מייבש את האוויר, לא דורש התקנה והקמה מסובכים וחסכוני במיוחד בצריכת החשמל.

כתבו עלינו

יותר מעוצב, עולה פחות – הפאנלים הקרמיים שיסדרו לכם בית חם

20/01/2020

בשחור, בצבע שנהב או אפילו עם הדפסים – הפאנלים של HYBRID מספקים חימום אחיד וחסכוני בחשמל לכל בית. והם אפילו יותר בטיחותיים בחדרי הילדים

והתחזית: חם ומעוצב

28/11/2019

Hybrid, פנל חימום היברידי מבית "הייברו טכנולוגיות", עומד לעשות בארץ מהפכה: הוא משלב יעילות גבוהה, חיסכון אנרגטי, עיצוב מרהיב וחום נעים שאינו מייבש את האוויר – ועושה את כל זה במחיר של 20 אג' לשעה. איך זה עובד, למה זה מתאים גם לחדרי רחצה ומדוע הוא משווק עם אחריות מלאה לחמש שנים – בכתבה שלפניכם

מחפשים משהו ספציפי?

הידד! הוספת את המוצר לסל הקניות

דילוג לתוכן